UAB „Spalvoti audiniai“ šiomis privatumo taisyklėmis nustato  asmens duomenų rinkimo, kaupimo, saugojimo, tvarkymo sąlygas. Šiose taisyklėse nustatytos sąlygos taikomos kiekvieną kartą jums lankantis mūsų puslapyje ir norint įsigyti parduodamas prekes.

Kokią informaciją renkame ir kokiais tikslais naudojame

Tam, kad įsigytumėte prekes, mes nereikalaujame Jūsų papildomos registracijos. Mes renkame tik šią Jūsų asmens informaciją:

– vardas ir pavardė;

– kontaktinė informacija (adresas, telefonas, el.pašto adresas);

– užsakymų istorija.

Jūsų asmens duomenys (vardas, pavardė, adresas, telefono numeris, elektroninio pašto adresas ir kiti duomenys) renkami ir tvarkomi šiems tikslams:

-apdoroti Jūsų prekių užsakymus;
-išrašyti finansinius dokumentus (pvz., sąskaitas faktūras);
-spręsti problemas, susijusias su prekių pateikimu ar pristatymu;
-vykdyti kitus sutartinius įsipareigojimus;

Mes nesiunčiame Jums reklaminių pranešimų ir naujienlaiškių. Jūsų elektroninis paštas ir telefonas yra naudojami tik informuoti apie užsakymo eigą bei spręsti su užsakymo vykdymu susijusias problemas ir klausimus. Reklaminę informaciją ir pasiūlymus mes Jums galime siųsti tik Jums paprašius ir davus leidimą naudoti Jūsų pateiktus asmens duomenis.

Duomenų perdavimas trečiosioms šalims

Jūsų pateikti duomenys yra pateikiami tik:

-su pašto, kurjerių paslaugomis susijusioms įmonėms (siuntimo paslauga);

-buhalterines paslaugas teikiančiai įmonei (sąskaitų faktūrų išrašymas).

Priėjimą prie asmens duomenų turi ir įmonė, kurios serverio paslaugomis mes naudojamės.

Visos šios įmonės Jūsų pateiktą informaciją gali naudoti tik įstatymiškai nustatytose ribose ir tik reikalingų paslaugų teikimo tikslais.

Slapukai

Informuojame, kad tam, kad Jūsų apsilankymas mūsų puslapyje būtų paprastesnis, Jūsų naudojamame įrenginyme įrašome informaciją (slapukus-angl. Cookies). Slapukai – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris identifikuoja Jūsų naršyklę kiekvieną kartą apsilankius mūsų tinklalapyje. Slapukai neleidžia įsiminti jokios asmeninės Jūsų informacijos. Slapukai padeda atsiminti informaciją apie Jūsų apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis.

Slapukų visada galima atsisakyti ir juos išjungti, pakeitus savo interneto naršyklės nustatymus, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos.

Jūsų teisės

Jūs visada turite teisę sužinoti, kokia ir kokiais tikslais informacija yra renkama. Jūs galite prašyti pakeisti, papildyti, atnaujinti ar visai ištrinti Jūsų turimus duomenis.

Jeigu manote, jog informacija kurią mes apie jus kaupiame yra neteisinga ar perteklinė, prašome susisiekti su mumis, kad kuo greičiau galėtume ištaisyti, papildyti ar ištrinti turimą informaciją.

Mes įsipareigojame neparduoti, neplatinti, be Jūsų žinios neteikti Jūsų pateiktos informacijos trečiosioms šalims, išskyrus tuos atvejus, kai ši informacija yra reikalinga užsakymo apdorojimui ar to reikalauja teisinės procedūros.

Jūs visada galite rinktis nepateikti mums tam tikros informacijos ir nesutikti su mūsų vykdoma privatumo politika, tačiau tokiu atveju Jums gali būti neleidžiama pirkti prekių.

 

Tolimesnis naudojimasis www.spalvotiaudiniai.lt paslaugomis reiškia šių taisyklių laikymąsi. Visi iškilę klausimai, nesutarimai ir ginčai sprendžiami bendraujant su mumis per info@spalvotiaudiniai.lt ar telefonu +37067432212. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami pagal LR įstatymus.

www.spalvotiaudiniai.lt pasilieka teisę iš dalies ar visiškai keisti Privatumo sąlygas.